CERTYFIKOWANY KURS KPP oraz RECERTYFIKACJA - powiat łańcucki. 25.11- 11.12.2022r.

13.11.2022

Rozpoczynamy zapisy na kolejny kurs KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY na terenie powiatu ŁAŃCUCKIEGO.

 

Przewidywany termin rozpoczęcia to 25 listopada, a zakończenia 11 grudnia.

 

RE-CERTYFIKACJA odbędzie się 9-11 grudnia.

 

Jeżeli chcesz podnieść swoje kwalifikacje dot. ratownictwa medycznego lub chcesz uzyskać dodatkowe punkty preferencyjne do takich służb jak Straż Pożarna, Policja, Wojsko itp. to jest to kurs skierowany właśnie do Ciebie.

 

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy nie jest skierowany tylko i wyłącznie do kandydatów ubiegających się o wstąpienie w szeregi służb mundurowych, ale także do osób cywilnych (nauczyciele, opiekunowie medyczni, opiekunowie osób starszych, inspektorzy BHP/PPOŻ, itp.) chcących zwiększyć swoją wiedzę oraz chcących podnieść swoje umiejętności z zakresu udzielania Pierwszej Pomocy.

 

Wiele wydarzeń z niedalekiej przeszłości pokazuje nam jak ważna jest wiedza z zakresu udzielania pierwszej pomocy, kiedy to jesteśmy zmuszeni zabezpieczyć osobę poszkodowaną, zabezpieczyć zagrażający życiu uraz lub prowadzić skuteczne czynności resuscytacyjne do momentu przyjazdu wykwalifikowanych służb na miejsce zdarzenia.

 

Umiejętności zdobyte przez kursantów na naszym szkoleniu z pewnością wpłyną na zwiększenie jakości wykonywanych przez nich czynności ratowniczych w sytuacjach nagłych, ale także na pewność siebie oraz bezpieczeństwo naszych bliskich oraz mieszkańców naszej społeczności.

Dobrze wiemy, że sekundy⏲️ czasem potrafią zadecydować o czyimś życiu♥️. Wtedy właśnie my możemy to życie uratować posiadając odpowiednie umiejętności i wiedzę zdobyte na naszym kursie.

 

Nasza kadra instruktorska to czynni ratownicy medyczni, strażacy oraz psycholog. Wszyscy posiadają wieloletni staż w Zespołach Ratownictwa Medycznego i jednostkach Państwowej Straży Pożarnej.

Ponadto wśród naszych instruktorów mamy laureatów i finalistów Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym, Ratownictwie Technicznym✂️ oraz Koordynatora ds. Ratownictwa Medycznego w Państwowej Straży Pożarnej.

Nasza kadra na co dzień bazuje na procedurach KPP wykonując obowiązki służbowe, przez co doskonale wie na co zwracać szczególną uwagę podczas całego procesu szkolenia.

Instruktorzy chętnie dzielą się z kursantami swoją wiedzą i doświadczeniem przekazując je w przystępny, a jednocześnie praktyczny i skuteczny sposób.

Sprzęt na którym pracujemy to fantomy i symulatory z najwyższej półki dzięki czemu możemy kłaść duży nacisk na praktykę w przeciwieństwie do innych firm.

 

Chcesz zobaczyć jak wygląda kurs? Zapraszamy do obejrzenia filmów na naszym kanale YouTube.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany kursem zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 533 330 008  ☎️lub w wiadomości prywatnej.

 

 

NIE MA CUDÓW, LICZY SIĘ TRENING ????????????????????

 

‼️P. S. ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA KURSU Z POWODU ZBYT MAŁEJ ILOŚCI CHĘTNYCH‼️

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl